ČESKOSLOVENSKÁ PVO 1950-1992

Roční provoz společného portálu a fóra je už za námi
Publikováno: 02.03. 2009 - 18:45:04
Téma: Administrace


Vážení registrovaní uživatelé, čtenáři a příznivci!

Je tomu už rok od zahájení provozu našeho portálu a samostatného diskuzního fóra v rámci projektu "ČESKOSLOVENSKÁ PVO 1950-1992". Je tedy na místě, abychom provedli - prostřednictvím ankety - malý průzkum, který by nám pomohl společně zjistit, jak hodnotíte dosavadní podobu obou platforem a v komentářích mohli vyjádřit svoje připomínky, náměty a nápady.


Společná administrace portálu a diskuzního fóra, která je tvořena autory tohoto projektu, by ráda znala názory nejen občasných návštěvníků našich stránek, ale především registrovaných uživatelů! Je mezi nimi řada pravidelných přispěvovatelů a diskutérů, kteří navštěvují obě platformy prakticky denně. Proto bychom uvítali, kdyby se v první řadě oni vyjádřili - prostřednictvím komentářů - k současné podobě a obsahu portálu i diskuzního fóra.
Na podkladě těchto poznatků a připomínek, návrhů, nápadů a tipů, můžeme vyhodnotit stávající stav a přijmout realizovatelná opatření ke zlepšení zejména uživatelského komfortu. Pochopitelně, že lze i přizpůsobovat obsahové členění, zejména v diskuzním fóru.

Věříme, že tato iniciativa ze strany společné administrace projektu CS PVO najde u Vás patřičnou odezvu.

Za účast v anketě předem děkujeme!

Tento článek si můžete přečíst na webu ČESKOSLOVENSKÁ PVO 1950-1992
http://cspvo.presscont.eu

Tento článek najdete na adrese:
http://cspvo.presscont.eu/modules.php?name=News&file=article&sid=7